Pánske príručné tašky

 • Viac informácií o kategórii Pánske príručné tašky

  +

  Koniec stratených kľúčov !

  Určite to tiež poznáte. Náhlivo odchádzate z domu a zrazu máte v rukách peňaženku, kľúče, doklady, mobil a treba ešte žuvačky. Lenže kam s tým, keď sú na to všetko vrecká malé? A vo veľkej taške sa to hneď niekam zatúla a potom len márne šmátráte a hľadáte, kde zase sú tie prekliate kľúče? Vedzte, že je tu elegantné a pohodlné riešenie - kúpte si pánsku príručnú tašku a máte po starostiach.


  Vari ženy, tie to majú ľahké. Skrine a vešiaky majú plné kabeliek a stačí im tak podľa nálady po nejakej siahnuť, nasypať do nej všetky dôležité ( aj tie úplne nezmyselné a nepotrebné ) veci a vyraziť do práce alebo na nákupy. Lenže muži sa razom ocitajú v oveľa zložitejšej situácii. Ak máte rad drobností, ako práve kľúče, peňaženku a doklady, potrebujete je mať neustále po ruke. Vo veľkej taške sa ľahko stratí, vreciek je zase väčšinou málo. A ako do vrecka Narva peňaženku, máte veľkú šancu ju skôr roztrhnúť ako uspieť. Čo s tým ? Skúste siahnuť po pánske príručnej taške - treba po tej od českej značky YARK.


  Aké sú jej výhody?

  Predovšetkým je praktická. Taká dámska kabelka hocikedy pripomína lodný vak. Zato pánska príručná taška je presne tak veľká, aby ste do nej uložili len to podstatné - žiadne zbytočnosti. Zmestí sa do nej všetko potrebné a pritom je objemná len ako zhruba puzdro na fotoaparát ( a aj ten tam môžete pridať ). Vyberať môžete z jednozipových alebo dvouzipových, aj farby sa rôznia. Keď je všetko vo vnútri, môžete ju jednoducho vziať za pútko a nosiť v ruke, alebo si ju hodiť cez rameno. Prípadne pokojne uložiť do väčšej tašky - vždy ju ale budete mať po ruke a nájdete ju raz dva.


  Ďalšou nespornou výhodou je kvalita. Zvlášť ak siahnete po značke YARK, ktorá je stopercentne česká. Nehrozí preto, že sa po dvoch mesiacoch bude rozpadať a párať - podobne ako čínske výrobky zhotovené na trhovisku. Ak to skúsite, nebudete ľutovať. A vaša nežnejšia polovička vám bude len ticho závidieť.

Kožená etue MERANO

stav skladu: Kožená etue MERANO Náš TIP

Cena: 72 EUR

Detail

Prešívaná kožená etue MODENA

stav skladu: Prešívaná kožená etue MODENA

Cena: 56 EUR

Detail

Zipsová kožená etue TOSCANA

stav skladu: Zipsová kožená etue TOSCANA

Cena: 52 EUR

Detail

Elegantní kožená etue BERULIA

stav skladu: Elegantní kožená etue BERULIA

Cena: 76 EUR

Detail

Kožená etue BOLZANO

stav skladu: Kožená etue BOLZANO

Cena: 70 EUR

Detail

Pánska príručná taška

stav skladu: Pánska príručná taška

Cena: 12 EUR

Detail

Príručná taška na doklady

stav skladu: Príručná taška na doklady

Cena: 13 EUR

Detail

Príručná taška - dvoch zipsová

stav skladu: Príručná taška - dvoch zipsová

Cena: 14.5 EUR

Detail

Počet stran:

1 

Počet položek na stránce: