Pánske aktovky

  • Viac informácií o kategórii Pánske aktovky

    +

    Bez ohľadu na to, aká je vaša kariéra, je veľmi pravdepodobné, že si do práce beriete svoju tašku každý deň. V pánskom svete to tak väčšinou chodí. Nech je vaše zamestnanie akékoľvek, bez aktovky sa väčšinou nezaobíde. Batohy pre študentov zrejme nebudú nosiť na rokovaní právnici, u ktorých sa skôr predpokladá kvalitné, ak nie luxusná kožená aktovka a naopak.

    Pánske aktovky Pánske aktovky bývajú mnohokrát nadčasové, na rozdiel od žien muži toľko nerieši módne trendy a dávajú prednosť skôr praktickosti batožinu. Aktovka musí pánom predovšetkým sedieť dobre do ruky, či už je hnedá alebo čierna, z kvalitnej kože alebo z technickej kože čiže usne. Aktovka musí mať správny počet vreciek, niektoré so zipsami, niektoré nezamykatelné, na dokumenty, notebook, písacie potreby, diár, prípadne desiatu. Tieto pánske aktovky a tašky sú elegantné a nadčasové, nech už sa nosia s remeňom cez rameno alebo nie. Niektoré aktovky sa šijú špeciálne pre konkrétnu profesiu, napríklad pre zdravotníkov. Nejde iba o vzhľad a dojem, v aktovke musí byť dostatok miesta. Samozrejme úlohu hrá tiež cena pánsky aktoviek. Dnes si ale každý môže nájsť presne tú svoju aktovku, či už hľadá bohato zdobenú s mosadzným kovaním alebo praktickú tašku do práce.

    Všeobecne možno ale povedať, že najrozšírenejšie sú dnes tie varianty, do ktorých sa zmestí notebook, ktoré majú priehradku na telefón a doklady, pútko na kľúče a samozrejme odnímateľný popruh pre nosenie cez rameno. V dnešnej dobe muži preferujú predovšetkým tenké tašky, doba robustných kufrov je minulosťou. Kúpiť si lacnú alebo drahšie aktovku? V dnešnej dobe už neznamená, že lacné musí nutne pochádzať z Číny alebo Poľska a byť nekvalitné. Avšak my sa zameriavame na výrobu v Čechách. Z dlhoročné praxe vidíme, že dokážeme ponúknuť kvalitný tovar za prijateľnú cenu. A to nás teší dvojnásobne, pretože nie je dôvod dovážať kožené výrobky zo zahraničia. Rovnako tak luxusný tovar nie je potrebné brať len zo zahraničia. Naše luxusné aktovky sú viac než dobrými konkurentmi zahraničných značiek a navyše dokážeme byť v rovnakej kvalite cenovo prijateľnejšie. A to je super! ;) Nezostáva, než popriať našim zákazníkom, aby im naše aktovky a tašky, či už z kože alebo usne, dlho slúžili. Spokojný zákazník nás odporučí alebo sa k nám sám vráti a to je náš cieľ.

Pánska aktovka ELEGANT - hnedá

stav skladu: Pánska aktovka ELEGANT - hnedá

Cena: 38 EUR

Detail

Praktická aktovka - hnedá

stav skladu: Praktická aktovka - hnedá

Cena: 49 EUR

Detail

Pánska aktovka - hnedá

stav skladu: Pánska aktovka - hnedá Náš TIP

Cena: 43 EUR

Detail

Pánska aktovka cez rameno

stav skladu: Pánska aktovka cez rameno

Cena: 36 EUR

Detail

Pánska aktovka ELEGANT

stav skladu: Pánska aktovka ELEGANT

Cena: 38 EUR

Detail

Aktovka do ruky - hnedá

stav skladu: Aktovka do ruky - hnedá

Cena: 36 EUR

Detail

Elegantná hnedá aktovka

stav skladu: Elegantná hnedá aktovka

Cena: 45 EUR

Detail

Pánska aktovka zipsová

stav skladu: Pánska aktovka zipsová

Cena: 40 EUR

Detail

Aktovka pre pánov - hnedá

stav skladu: Aktovka pre pánov - hnedá

Cena: 41 EUR

Detail

Pánska taška cez rameno s vreckami

stav skladu: Pánska taška cez rameno s vreckami

Cena: 37 EUR

Detail

Aktovka do práce

stav skladu: Aktovka do práce

Cena: 35 EUR

Detail

Pánska aktovka TREND

stav skladu: Pánska aktovka TREND

Cena: 45 EUR

Detail

Pánska aktovka hladká

stav skladu: Pánska aktovka hladká Náš TIP

Cena: 45 EUR

Detail

Aktovka pre pánov

stav skladu: Aktovka pre pánov

Cena: 41 EUR

Detail

Pánska aktovka látková

stav skladu: Pánska aktovka látková

Cena: 32 EUR

Detail

Počet stran:

1 2 

Počet položek na stránce: