Diplomatky

 • Viac informácií o kategórii Diplomatky

  +

  Aj v dnešnej pretechnizovanej dobe majú svoje nenahraditeľné miesto diplomatky a spisovky u väčšiny manažérov, podnikateľov, alebo napríklad obchodných zástupcov. Tí všetci a mnoho ďalších, sa nezaobíde bez správneho pomocníka pri svojej práci. Nielen chytrý telefón s internetom kdekoľvek, v dosahu siete, ale tiež toho, čo udrží vaše dokumenty správne zoradené a prehľadne usporiadané, vždy pripravené na použitie.

  Iste, mnohí by mohli namietať, že dnes, v dobe vyspelej elektroniky sú už všetky dokumenty v elektronickej podobe. Lenže nie je tomu tak. Dôležité dokumenty, ako zmluvy, účtovné doklady či trebárs len osobné, ale nevyhnutne potrebné vlastné zápisky. To všetko a omnoho viac je a stále bude v papierovej podobe, takže je potrebné mať pre usporiadanie takýchto tlačových vhodné miesto.

  Značka YARK sa zaoberá výrobou a distribúciou pánskych tašiek, príručných batožín a tiež rôznych tašiek, aktoviek a tiež spisovek a diplomatky už nejakú dobu. Priamo cielia na potreby tých, ktoré tieto tašky využívajú bežne v praxi, takže sú nielen praktické, ale na prvý pohľad pôsobí serióznym dojmom. Ak chcete pôsobiť ako skúsený obchodník a idete prvýkrát svoj ​​tovar prezentovať potenciálnemu klientovi, nezaobídete sa bez takejto tašky.


  Vybrať si možno buď klasickou spisovky, ktorá má dve základné vrecká, do ktorých možno vkladať dokumenty v klasických formátoch A4, ďalej potom je súčasťou vnútorného vybavenia rovnako priestranná uzatvárateľná kapsička na zips a priehradky na mobil a dve písacie potreby. Na vonkajšej strane, nad zapínaním je umiestnená menšia kapsička na doklady a celá taška je vyrobená z ľahko umývateľného materiálu. Ideálna pomôcka ako pre obchodných zástupcov, tak manažérov a riaditelia firiem - jednoduchá a pritom veľmi praktická.


  Ďalším variantom je potom klasická diplomatka, ktorú uprednostní predovšetkým tí, ktorí sa často zúčastňujú prednášok, kurzov a podobných akcií. Obsahuje nielen miesto pre poznámkový blok, ale aj podložku s klipom. Nechýba ani niekoľko priehradiek na platobné karty, vrecko so zipsom a úchytmi na písacie potreby. Hodí sa nielen pre vážené diplomatov, manažérov, alebo politiky, ale aj studeny a obchodných reprezentantov.

Diplomatka A4

stav skladu: Diplomatka A4

Cena: 23 EUR

Detail

Kožená diplomatka CLASSIC

stav skladu: Kožená diplomatka CLASSIC

Cena: 78 EUR

Detail

Kožená diplomatka NAPA

stav skladu: Kožená diplomatka NAPA

Cena: 47 EUR

Detail

Spisovka - hnedá

stav skladu: Spisovka - hnedá

Cena: 33 EUR

Detail

Kožená diplomatka REGIA

stav skladu: Kožená diplomatka REGIA

Cena: 66 EUR

Detail

Spisovka CRYSTAL

stav skladu: Spisovka CRYSTAL

Cena: 103 EUR

Detail

Kožená diplomatka MEDIC

stav skladu: Kožená diplomatka MEDIC

Cena: 84 EUR

Detail

Kožená diplomatka PROFI

stav skladu: Kožená diplomatka PROFI

Cena: 87 EUR

Detail

Kožená diplomatka MALIBU

stav skladu: Kožená diplomatka MALIBU Náš TIP

Cena: 85 EUR

Detail

Kožená diplomatka VERA

stav skladu: Kožená diplomatka VERA

Cena: 82 EUR

Detail

Kožená diplomatka MILLENIUM

stav skladu: Kožená diplomatka MILLENIUM

Cena: 83 EUR

Detail

Spisovka

stav skladu: Spisovka Náš TIP

Cena: 33 EUR

Detail

Spisovka čierna

stav skladu: Spisovka čierna

Cena: 23 EUR

Detail

Počet stran:

1 

Počet položek na stránce: