Brašne na náradie

 • Viac informácií o kategórii Brašne na náradie

  +

  Pracovné brašne, ktoré pomôžu aj pristanú

  Pracovné tašky sú praktickým i štýlovým doplnkom každého remeselníka. Nájdu využitie nielen u profesionálov, ale aj u domácich majstrov. Brašňu upotřebíte pri práci, na skladovanie náradia, alebo pre prenášanie vecí. Uložíte do nej pohodlne a prehľadne všetko potrebné. Jedná sa o rôzne drobné náradie a pomôcky pre montážne, inštalatérske alebo elektrikárske práce. Chcete mať vždy pri ruke kladivá, skrutkovače, kľúče, meracie prístroje, a väčšie i menšie súčiastky? Potom pre vás budú naše pracovné brašne úplne ideálne.

  Brašna z našej ponuky vyzerá elegantne, a pritom je veľmi praktická a funkčná.


  Kvalitné vrstvy materiálov

  Pracovné tašky sú zhotovené z pevného syntetického materiálu. Ten verne napodobňuje kožu, je ľahký, odolný voči oteru a poškodeniu, a ľahko sa udržiava. Má vysokú pevnosť a ťažnosť. Skladá sa z dvoch vrstiev. Spodná vrstva je z tkaniny, horná vrstva z polyuretánu. Takýto materiál toho veľa vydržia a brašna vám bude slúžiť dlhé roky.


  Šikovnosť a funkcie pracovných tašiek

  Naše pracovné tašky majú vysokú nosnosť a rôzne rozmery. Priestor je sofistikovane a rozmanito členený, pre prehľadné uloženie náradia a súčiastok rôznych veľkostí. Súčasťou je aj praktický popruh cez rameno. Dôležité je masívny krátke držadlo pre ľahké uchopenie tašky. Vnútri nájdete bohato členený priestor, kde sa nachádzajú pásy s gumou pre uchytenie náradia, rôzne pútka, priehradky a vrecká. Nechýba zvláštne vrecko na dokumenty. Pracovná taška sa zatvára na aktovkový zámky, dá sa veľmi šikovne rozložiť a poskytne vám ešte lepší prístup k náradia počas práce.


  Brašne od českých výrobcov

  Ponúkame vám českej produkty osvedčené kvality za veľmi prijateľné ceny. Tieto brašne používa veľa našich spokojných zákazníkov, sú to teda výrobky preverené praxou. Precízne spracovanie zaručuje dlhú životnosť a odolnosť. Každý remeselník si u nás určite vyberie tú pravú pracovnú tašku, ktorá mu bude skvelým pomocníkom pri jeho práci.

Brašna na náradie

stav skladu: Brašna na náradie

Cena: 75.5 EUR

Detail

Počet stran:

1 

Počet položek na stránce: