Pánske tašky cez rameno

Blíži sa nám Vianočný čas a my Vám s ním prinášame aj niekoľko zaujímavých tipov na darčeky. A čo viac, na darčeky pre mužov. Dámy nám dajú určite za pravdu, že najhoršie sa zháňa darčeky práve pre ich druhé polovičky, pre oteckov, dedkov, bratov, svokor pod. Muži radi stále dbajú na svoj vzhľad a sú tiež radi obklopovaní funkčnými a kvalitnými vecami. A to práve ženám môže pri výbere vhodného darčeka trochu skomplikovať situáciu.  

Možno Vás teda zaujme naše odporúčania, kde ide ruka v ruke práve ona kvalita, funkčnosť a tiež vzhľad. Kúpte svojmu mužovi na Vianoce pánsku modernú tašku cez rameno v našom e-shope www.panske-tasky.sk. Máme pre Vás na výber hneď niekoľko variantov, z ktorých si vyberie každý podľa svojich finančných možností. Ak hľadáte modernú tašku z odolného a nepremokavého materiálu, rada by som Vám odporučila Tašku cez rameno BRONZE. Ako som už spomenula, táto taška je z nepremokavého materiálu a teda ochráni Vaše osobné veci a cennú elektroniku pred vonkajšími vplyvmi počasia. Nemusíte sa báť uložiť do nej napr. svoj smartphone alebo iPad. 

Súčasťou je aj nastaviteľný popruh cez rameno s minimálnou dĺžkou 90 cm a maximálnou nastaviteľnou dĺžkou 165 cm. Taška sa skladá z hlavnej veľkej vypolstrované vrecká, v ktorej je voľná a sieťovaná kapsička na zips. Na prednom aj zadnom diele sú vrecká uzatvárateľné zipsom. Predné vrecko obsahuje karabínku na kľúče a kapsičku na doklady a iné drobnosti. Taktiež sa dá uzavrieť zipsom. 

V prípade, že sa nový majiteľ bude správať k výrobku s ohľaduplnosťou, potom mu nová taška bude slúžiť bezpochyby mnoho rokov. Všetky tašky sú navrhnuté, vyrobené a podrobené testovaniu, aby odolali dnešným vonkajším vplyvom. Podliehajú prísnej kontrole kvality.


Diskuze o článku:
Pánske tašky cez rameno


V diskuzi zatím není žádný příspěvek. Buďte první.
Vaše meno:  
 
Text:

Opište kontrolní text:
Opište text